بلاقا گؤرهتانري آديلا
عزيز گؤروشچولر وبلاگيما خوش گليبسيز
بورادا آذربايجانا گؤره مطلب لر اولاجاق و اومود ائديرم راضي اولاجاقسيز
سيزين ده يرلي گؤروش لرينيز و يوروملارينيزي گؤزله ييرم
ساغ قالين
-----------------------------------------
بنام خدا
با سلام
من در اين وبلاگ ناچيز هدفم خدمتگذاري به آذربايجان و پاسداري از زبان توركي آذربايجانيست
انشاالله كه از مطالبم راضي باشيد
با تشكر
سورغو
  • بيزيم ديل هانسيدير؟
بلوقوما سس وئرين
سایغاج
rss feed
Azərbaycan var olsun آذربايجان وار اولسون
آذربايجان اورييمي ياشادان تكجه سنسن..
آنا یارپاق       ایلگی      
مرتضي اسدي كاپيتان جديد تراختور 

مصاحبه با كاپيتان جديد تراختور در ادامه مطلب

 


اردو را چگونه مي بينيد؟

شرايط اردو خيلي خوبه ،بعضي روزها سه جلسه و بعضي روزها دو جلسه تمرين داريم.تمرينات عبارتند از هوازي ، استقامت و كار با توپ.
كار كردن با توپ موجب مي شود كه بازيكنان از شرايط خوب دور نشوند بنظر من اردوي فوق العاده اي است و كمك مي كند روند رو به رشدي داشته باشيم.
آيا تمريناتي كه انجام مي شود نسبت به گذشته تغييري كرده؟
بالاخره هر مربي كه تيمي را تحويل مي گيرد تفكري دارد . پارسال تمرينات خوبي داشتيم ، امسال هم تمرينات خوبي داريم . طبيعي است كه تفكرات مربيان  متفاوت هستند كار با توپ قلعه نوعي خيلي بيشتر از فصل گذشته است واين به توانايي بچه ها كمك مي كند چون بازيكنان در كار با توپ است كه رشد مي يابند و به هماهنگي مي رسند.
از نظر تاكتيك وضعيت چگونه است؟
هنوز به فاز كار تاكتيكي نرفته ايم اما امير قلعه نوعي چند تا روش دارند كه بعداز اتمام اردو در تبريز روي آنهاكار خواهند كرد.
مشاهده مي شود كه آقاي قلعه نوعي هميشه در تمرينات حضور كامل دارد با بازيكنان به ميدان وارد شده و آنها را همراهي كرده و تا پايان كار همراه آنها است اين چه تاثيري روي تيم دارد؟
تاثير مثبت و خيلي خوبي دارد ، امير خان بازيكن بزگي بوده هم در سطح ملي هم در سطح ليگ و مربي كار بلدي هم هست و به لحاظ توانايي فوتبالي به نظر من اسطوره فوتبال كشور است وهمين كه به ميدان آمده و با بچه ها قاطي مي شود انگيزه بچه ها را بالا مي برد ، تيم را به هماهنگي مي رساند و تيم را به معيارهاي مد نظر خودش ميرساند.
كادر فني را در چه سطحي مي بينيد؟
من كمتر كادر فني را ديده ام كه چنين صميمي بوده و توانايي فني بالايي داشته باشند امسال كادر تيم خيلي خوب هستند.
نظرتان نسبت به كاپيتاني خودتان چيست؟
امير خان نظر لطف دارند كاپيتاني اصلا برايم مطرح نيست بلكه موفقيت تيم اهميت دارد. ما همه عضو يك خانواده ايم و حكم برادري همديگر را داريم كاپيتاني يك بازو بند بيشتر نيست كه آنهم شير يا خط مي اندازد اما ما ميخواهيم يك فصل موفق داشته باشيم كاپيتان آدمي متفاوت با ديگران نيست همه باهم هستند و موفقيت تيم مهم است.
آمادگي تيم در چه حدي است؟
الان نمي توان گفت چون تمرينات فشرده وسنگين است خستگي زيادي به بدن وارد مي شود و موجب افت مي شود وقتي كه تمرينات روند عادي پيدا كرد و روزانه يك جلسه شد مي توان اظهار نظر كرد .
با هواداران چه صحبتي داريد؟
من از هواداران بسيار سپاسگزارم تراكتورسازي را بيشتر با هوادارانش مي شناسند تا با بازيكنانش ، هواداران هميشه لطف داشتند فصل سختي در پيش داريم هدف ما كسب سهميه آسيا است و براي ان تلاش مي كنيم در اين مسير به حمايت هواداران نيازمنديم كه بايد با حضور در ورزشگاه و با صبر و حوصله تيم را حمايت كنند تا ان شاالله نتيجه اي در شان تراكتور بدست آوريم.

http://tc.tractor-club.com/view.aspx?cid=774

 

 


گؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر
بؤلوم : ايدمان
یارپاق لار :
 
   
 
Powerd By : ARZUBLOG.COM Theme Designer : MyTheme.ir